Onu Elde Tut Kitabı PDF

Sevdiğin erkeği elde etmek kadar onu elde tutmak da önemlidir. Onu elde tut kitabı PDF tam olarak bu konuyu ele alıyor. Sosyal yaşantının her dakika gelişip genişlediği günümüzde erkeklerin kafasını karıştırabilecek, onu farklı noktalara sevk edecek pek çok etken var. Neyse ki insan genleri sosyal çevre ile değiştirilemiyor. Ataları nasılsa günümüz insanları aynı yönde ilerlemeye devam ediyor. Savaş aynı savaş sadece teknikler ve taktikler değişti. Peki sen günümüz şartlarına adapte olabildin mi?

Erkekleri Elde Tutmak Zor mu?

Geçenlerde face üzerinde bir anket gördüm. Anket Onu Elde Etmek mi? Onu Elde Tutmak mı zor? diye sorulmuştu. Ankete katılanların yüzde 87’si onu elde tutmak zor cevabını işaretlemiş. Sonuç hiç de şaşırtıcı değil aslında. Bir ilişkiye başlamak ve onu geliştirmek insanın içten yaptığı davranış. Bir kadını ya da erkeği ilk gördüğün anda onunla ilgili düşüncelere oluşuyor hemen kafalarda. Kalp de onu takip ederek sonuca ulaşmak adına atılacak adımlarda birlikte çalışıyor. Her an karşısına çıkmak yolları araştırılırken, öz bakım üst seviyelere çıkıyor.

Kimse inkar etmesin aşk yeni başladığında ya da birisinin dikkati çekmek istediğin giyim kuşam daha fazla dikkate alınıyor. Erkekler berberden çıkmayıp saat, parfüm vb. gibi aksesuarlarla kendilerini tamamlıyorlar. Kadınlar her zaman bakımlı onlara diyecek bir şeyimiz yok. Ama o heyecan, elde etme isteği ne bilim daha bir özenli olmalarını sağlıyor sanki.

  • Ne sever?
  • Nerelerde dolaşır?
  • Ne yer?
  • Nelerden hoşlanır?
  • Arkadaşları kimlerdir?
  • İlişkisi var mı?

Bu ve buna benzer sorular hazineye giden harita gibi tek tek incelenir. Sonunda hazine var ne de olsa, verilen tüm emeklere değecektir. Tanışma aşamasından sonra ise hayat daha bir heyecanlı olur. Hele bir de ortak zevkler varsa tadından yenilmez. Zaten aşk her tarafı kaplamıştır, ilgi ve alaka üst düzeydedir. Sorun mu? Ne sorunu… Kimse görmez sorunları, problemleri. Başkasında görsen nefret edeceğin davranışlar dikkatten kaçmaya adaydır. Zaman bu şekilde akıp giderken bazı şeyler ters gitmeye başlar.

Hava eski hava değildir, müzikler eski müzikler değil. Birlikte olmak için can atan kişi gitmiş;

  • “arkadaşlarla buluşacağım”
  • “heee yok bu hafta sonu ailemle geçirmeyi planladım.”
  • “Aaaa yok fark etmedim”

gibi cümlelerle savuşturulur hale gelmişsin. Aslında bunlar yine iyi zamanlar çünkü kavga, gürültü ve hakaretler yok. İşte o zaman anlarsın ki elde ettikten sonrası yani onu elde tutmak daha zor.

Onu elde tut kitab PDF indirip hemen okumaya başlamak için aşağıdaki resmi tıkla…

Onu elde tut kitabı pdf indir ve hemen oku

Onu elde tut kitabı PDF

Biraz durup düşünüldüğünde olayların nasıl değiştiğini görmek mümkün. Hep orada olanları görmeye başladın sadece o kadar. İlk zamanların heyecanı ile ilgi, alaka, sevgi her şey üst düzeydeydi. Zamanla ilgisiz, alakasız ve burnunun ucunu göremez hale gelmek çok vakit almıyor.

Yapabileceğin Bir şey Olmalı

Evet.. Var… Üstüne giderek, soru yağmuruna tutarak çözüm elde etmen zor gibi gözüküyor. Kanayan yarayı kaşımakla aynı anlama gelir. Görmezden gelmek de olmaz. Zaten işin temelinde görmezden gelmek ve gelinmek yatmıyor mu? Onu Elde Tut Kitabı PDF indirerek hemen okumaya başlayacağın oldukça başarılı bir kitap.

Onu Elde Tut Kitabı PDF formatında hazırlanmış bir e-kitaptır. Temel olarak ilişkini nasıl canlı tutacağını, neler yapman gerektiğini adım adım anlatıyor. Buraya tıklayarak kitabın sayfasını ziyaret edebilir ve detayları öğrenebilirsin. Onu elde tut kitabı PDF sayfasında detaylara yer vermiştim. Sayfaya göz atmanı tavsiye ederim.

Onu Elde Tut Kitabı D&R’da Satılır mı?

Yukarıda yapılan açıklama sanırım gözden kaçıyor. Kitabın D&R’da satılıp satılmadığını merak edenler için kısa açıklama yapma gereği hissettim. Kitap PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Başarılı ödeme işlemi sonrasında kitabı erişmek kullanıcı adı ve parola ile mümkün oluyor. Mail adresine okuma alanına giriş bilgileri gönderilir. Üye alanına giriş yaparak okuyabilirsin.

Basılı yayın olmadığından kitapçılarda ya da D&R’da bulmak mümkün değil. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar kullanarak okuma alanına erişebilirsin. Okuma alanı son derece güzel hazırlanmış. Aynı yazara ait diğer kitapları da aldığında okuma alanından erişim sağlayabilirsin. Mesela onu elde et kitabı ya da Yataktaki kraliçe kitabını satın aldığında aynı okuma alanından erişim olanağın olacak.